Ratko Vuletic zasto je to bitno koliko su svinje debele?🤔
Facebook korisnik · 25.06.2026.
Sramota😤
Facebook korisnik · 25.06.2026.
Zalud boze ta hrana naj bolje pokloniti stramota i grivota
Facebook korisnik · 25.06.2026.
Kome da pokloni, tebi?
Facebook korisnik · 25.06.2026.
Ma to dzabe treba dati na najedite se mamu vam i nedrzati vise kad bi svi tako da vidim sta bi jeli za god dana.
Facebook korisnik · 25.06.2026.
Koliko ima ima kila
Facebook korisnik · 25.06.2026.
Gdeje ta cena 150 dinara
Facebook korisnik · 25.06.2026.
Tovljenici da a krmace 120
Facebook korisnik · 25.06.2026.
Ti hrani pa prodaj za 150 din nećete dugo jescete bas ono sto se ne jede
Facebook korisnik · 25.06.2026.
Zalim ovaj narod nas sta jede da smo u Rusiji bilo bi to moj narod nece da jede to nazad sramota da kvalitet mesa niko ne želi sve sto se uredi u momentu to je sveze i nista drugo kad ce to biti jasno kakvi marketi i svezina
Facebook korisnik · 25.06.2026.
IvanaMladen Ciric Ima da se uveze jevtinije a ti baci tvoje
Facebook korisnik · 26.06.2026.
Toje realna cena za krmace i tako treba da ostane
Facebook korisnik · 25.06.2026.
Hvala na obaveštenju.
Facebook korisnik · 25.06.2026.
koliko od 200 kg sa prevozom do Ljubovije
Facebook korisnik · 25.06.2026.
E moj jarane , ja je poto nedam bolje dati nekoj sirotinji za đabe neka se pomogne nego lopugama za tu cenu.
Facebook korisnik · 25.06.2026.
Ko diktira tu cenu ovi klosari, kasapini
Facebook korisnik · 25.06.2026.
E to je država bravo ....za seljaka ....
Facebook korisnik · 25.06.2026.
Nevalja meso od krmača fiksaju ih svačim veterinari za oplodnju i ne vredi više nije zdravo meso nisu to ona vremena kad se hranili na selu domaćom hranom i bez koncentrata i dodatni stimulansa
Facebook korisnik · 25.06.2026.
Tihomir Trivkovic mlatiš praznu slamu dođi na selo pa da vidiš šta jedu
Facebook korisnik · 25.06.2026.
Tihomir Trivkovic znali se cim je fiksano ono po prodavnicama
Facebook korisnik · 26.06.2026.
A šta ovo oće krmacu po toj ceni ali klanje u novembru bez kapare ili plaćanje sad
Facebook korisnik · 25.06.2026.
OD TE KRMACE SE KUPUJE PO BG VRAT 900 DINARA PA VIDI RACUNICE KOTU IMA PRODJU TRGOVCI MESARI I TAKO IMA NI DOSTA
Facebook korisnik · 25.06.2026.
Ja danas kupio 2 praseta po 240 din kilogram i ljudi mi ih sredili za ražanj gratis
Facebook korisnik · 25.06.2026.
Ja ih negajim! A li je sramota cena je dno dna! Znam kako je odgaiti živim na selu ali negajim svinje!