Tropico Bend Babušnica 2025

Koncerti


Babušnica
Datum

Saturday 26.07.2025.

Tropico Bend Babušnica 2025

Tropico Bend Babušnica, subota, 26.07.2025 godine u 22h.


Lufes Babušnica, od 25.07, do 28.07.2025 godine.


Zorica Brunclik Babušnica, petak, 25.07.2025 godine u 22h.

Tropico Bend Babušnica, subota, 26.07.2025 godine u 22h.

Smotra folklora Babušnica, nedelja, 27.07.2025 godine u 20h.

Takmičenje pevača amatera Babušnica, ponedeljak, 28.07.2025 godine u 20h.

Često postavljana pitanja

Kada se održava Tropico Bend Babušnica 2025?

Tropico Bend Babušnica 2025 se održava 26.07.2025 u 22h.

Gde se održava Tropico Bend Babušnica 2025?

Tropico Bend Babušnica 2025 se održava na lokaciji Babušnica.

Ko organizuje Tropico Bend Babušnica 2025?

Organizator događaja Tropico Bend Babušnica 2025 je TO Babušnica.

Kolika je cena ulaznice za Tropico Bend Babušnica 2025?

Za događaj Tropico Bend Babušnica 2025 cena ulaznice nije posebno navedena.

U koliko sati počinje Tropico Bend Babušnica 2025?

Tropico Bend Babušnica 2025 počinje u 22h.

Šta posetioci mogu da očekuju na događaju Tropico Bend Babušnica 2025?

Tropico Bend Babušnica, subota, 26.07.2025 godine u 22h. Lufes Babušnica, od 25.07, do 28.07.2025 godine. Zorica Brunclik Babušnica, petak, 25.07.2025 godine u 22h. Tropico Bend Babušnica, subota, 26.07.2025 godine u 22h. Smotra folklora Babušnica, nedelja, 27.07.2025 godine u 20h. Takmičenje pevača amatera Babušnica,...