Kulturno leto Kuršumlija 2025

Kalendar događaja i manifestacija


Kuršumlija
Datum

Thursday 24.07.2025.

Friday 25.07.2025.

Kulturno leto Kuršumlija 2025

Kulturno leto Kuršumlija, četvrtak, 24.07, i petak, 25.07.2025 godine, Gradski Trg Kuršumlija.


Amsterdam Bend Kuršumlija, četvrtak, 24.07.2025 godine, Gradski Trg Kuršumlija u 20h.


Peđa Jovanović Kuršumlija, četvrtak, 24.07.2025 godine, Gradski Trg Kuršumlija u 21h.


Ivana Selakov Kuršumlija, petak, 25.07.2025 godine, Gradski Trg Kuršumlija u 20h.


Željko Vasić Kuršumlija, petak, 25.07.2025 godine, Gradski Trg Kuršumlija u 21h.


Kulturno leto 2025 - dva dana muzike, plesa i dobre energije u srcu Kuršumlije!

Spremite se za najveselije letnje večeri 24. i 25. jula, jer nas očekuje manifestacija koja okuplja sve generacije!


Od dečijeg osmeha do večernjih koncerata - gradski park postaje bina dobrih vibracija! 


Prvi dan, četvrtak 24. jul, donosi:

Dečiji program

▪️Nastup KUD-a "Bata Lačković"

▪️Nastup Amsterdam benda

▪️Svečano otvaranje (predsednik opštine Vojimir Čarapić)

▪️Veče završavamo hitovima Peđe Jovanovića!


Drugi dan, petak 25. jul:

▪️Cirkus animatori za najmlađe

▪️Plesna grupa Ragnarok

▪️Koncert izvođača pop muzike Željka Vasića

▪️Koncert izvođača pop-folk muzike Ivane Selakov

▪️DJ za kraj – jer leto ne sme da stane! 


Često postavljana pitanja

Kada se održava Kulturno leto Kuršumlija 2025?

Kulturno leto Kuršumlija 2025 se održava 24.07.2025 do 25.07.2025 u 20h.

Gde se održava Kulturno leto Kuršumlija 2025?

Kulturno leto Kuršumlija 2025 se održava na lokaciji Kuršumlija.

Ko organizuje Kulturno leto Kuršumlija 2025?

Organizator događaja Kulturno leto Kuršumlija 2025 je TO Kuršumlija.

Kolika je cena ulaznice za Kulturno leto Kuršumlija 2025?

Za događaj Kulturno leto Kuršumlija 2025 cena ulaznice nije posebno navedena.

U koliko sati počinje Kulturno leto Kuršumlija 2025?

Kulturno leto Kuršumlija 2025 počinje u 20h.

Šta posetioci mogu da očekuju na događaju Kulturno leto Kuršumlija 2025?

Kulturno leto Kuršumlija, četvrtak, 24.07, i petak, 25.07.2025 godine, Gradski Trg Kuršumlija. Amsterdam Bend Kuršumlija, četvrtak, 24.07.2025 godine, Gradski Trg Kuršumlija u 20h. Peđa Jovanović Kuršumlija, četvrtak, 24.07.2025 godine, Gradski Trg Kuršumlija u 21h. Ivana Selakov Kuršumlija, petak, 25.07.2025 godine,...