Belmužijada Svrljig 2025

Kalendar događaja i manifestacija


Svrljig
Datum

Friday 01.08.2025.

Saturday 02.08.2025.

Sunday 03.08.2025.

Belmužijada Svrljig 2025

Belmužijada Svrljig, od 01.08. do 03.08.2025 godine, od 18h svakog dana.


Aleksandra Mladenović Svrljig, petak, 01.08.2025 godine u 22h.


Uroš Živković Svrljig, subota, 02.08.2025 godine u 22h.


Peđa Jovanović Svrljig, nedelja, 03.08.2025 godine u 22h.

Često postavljana pitanja

Kada se održava Belmužijada Svrljig 2025?

Belmužijada Svrljig 2025 se održava 01.08.2025 do 03.08.2025 od 18h.

Gde se održava Belmužijada Svrljig 2025?

Belmužijada Svrljig 2025 se održava na lokaciji Svrljig.

Ko organizuje Belmužijada Svrljig 2025?

Organizator događaja Belmužijada Svrljig 2025 je TO Svrljig.

Kolika je cena ulaznice za Belmužijada Svrljig 2025?

Za događaj Belmužijada Svrljig 2025 cena ulaznice nije posebno navedena.

U koliko sati počinje Belmužijada Svrljig 2025?

Belmužijada Svrljig 2025 počinje od 18h.

Šta posetioci mogu da očekuju na događaju Belmužijada Svrljig 2025?

Belmužijada Svrljig, od 01.08. do 03.08.2025 godine, od 18h svakog dana. Aleksandra Mladenović Svrljig, petak, 01.08.2025 godine u 22h. Uroš Živković Svrljig, subota, 02.08.2025 godine u 22h. Peđa Jovanović Svrljig, nedelja, 03.08.2025 godine u 22h.